przedszkole wilanów

przedszkole wilanów

Znacie może jakieś niezwykle fajne przedszkole wilanów? Chciałbym, aby moja córka miała mnóstwo zajęć dodatkowych, a zarówno większą liczba aktywności fizycznej. Czy możecie polecić mi jakieś konkretne przedszkole prywatne?

piekniśś

Posty: 1

 
Jeśli chodzi o przedszkole warszawa wilanów, to najlepszym rozwiązaniem jest iść na dni otwarte przedszkoli. Wtedy można porozmawiać z nauczycielami, zapoznać się bliżej z organizowanymi zajęciami, a także można przyjść z dzieckiem, aby sprawdzić czy mu się będzie podobać.

Marioleczka

Posty: 3

 
Wydaje mi się, iż dla ciebie najlepszym rozwiązaniem może być prywatne przedszkole warszawa wilanów, ze względu na dłuższy czas otwarcie. Dzieciaki mogą być do późnych godzin w przedszkolu niż to jest w placówkach publicznych.

igorek

Posty: 11

 
Powiem Wam, że sprawdziłem teraz przedszkole wilanów i naprawdę ciężko jest wybrać. Wszystkie mają ciekawe zajęcia, jednak chyba wybiorę przedszkole sportowe. Mają bardzo dużo zajęć z aktywności fizycznych, moje dziecko będzie zadowolone.

guster

Posty: 3

 
Jeśli chodzi o nas, to my zdecydowaliśmy się i zapisaliśmy naszą córkę do przedszkole warszawa wilanów. Myśleliśmy na publicznym przedszkolem, jednak zajęcia odbywały się bardzo krótko, a ja z mężem do późna pracujemy. Przedszkole na Wilanowie pomogło nam rozwiązać problem, tutaj masz ich stronkę http://www.karate-kids.pl.

cichoszek

Posty: 7

 
Na twoim miejscu postawiłabym na prywatne przedszkole wilanów. Popatrzyłam ich oferty i mają niezmiernie ciekawe zajęcia dodatkowe. Dzieci mogą się niezmiernie dobrze po nich rozwijać.

Sarenka

Posty: 2

 
Moja córka już od dwóch lat chodzi do prywatnego przedszkola wilanów i jesteśmy niezwykle zadowoleni. Dziecko przychodzi z przedszkola zadowolone, pełne radości i przede wszystkim szczęśliwe, a chyba to jest najistotniejsze.

basia44

Posty: 11

 
Nas Twoim miejscu również postawiłabym na prywatne przedszkole miasteczko wilanów. W takich placówkach jest bardzo dużo kreatywnych zajęć. Jeśli miałabym możliwość to wybrałabym przedszkole sportowe.

Marioleczka

Posty: 10

 
Przedszkole miasteczko wilanów może być najlepszym rozwiązaniem, jeśli do późna pracujesz. Takie przedszkola otwarte są minimum do 17.

namok

Posty: 10