Baltic Sail, szukam zdjęć !

Baltic Sail, szukam zdjęć !

Interesuje mnie Baltic Sail 2020. Chciałbym się dowiedzieć, gdzie mogę odnaleźć fajne zdjęcia z tego właśnie wydarzenia. Interesują mnie rzeczywiście fajne zdjęcia.

Jacuś

Posty: 1

 
Ja również uwielbiam oglądać Baltic Sail 2020. Bardzo interesuje mnie ten temat i co roku jeździmy do Gdańska go oglądać. W tym roku też będziemy z całą naszą rodzinką, a wy?

namok

Posty: 3

 
Uwielbiamy Baltic Sail i jeździmy tam co roku. W tamtym niestety nie mogliśmy być na żywo, więc również zobacze ładne fotografie z tego wydarzenia. Jeśli mogę to również proszę o polecenie konkretnej strony.

Złoty

Posty: 12

 
Zlot Żaglowców był przepiękny. Pewnie nie na jednej stronie znajdziesz super fotografie z tego wydarzenia. Warto popatrzeć u ludzi, którzy zajmują się tym od kilku lat.

nighthaze

Posty: 3

 
Ja również uwielbiam oglądać Baltic Sail 2020. Niezwykle interesuje mnie ten temat i co roku jeździmy do Gdańska go oglądać. W tym roku też będziemy z całą naszą rodzinką, a wy?

namok

Posty: 6

 
Powiem Wam, iż parada żaglowców jest niezmiernie piękna. Od paru lat już jeżdżę, aby zobaczyć to świetne wydarzenie w Gdańsku. Jeżeli chodzi o fotografie to tutaj masz linka do jednej strony z fotografiami https://www.stockpressphoto.eu/baltic-sea/baltic-sail/sail-gdansk-2020. Na pewno Ci się spodobają.

Black_Riot

Posty: 11

 
Baltic Sail 2020 był przepiękny. Szkoda, że was nie było. Jednakże wydaję mi się, że można zobaczyć zdjęcia z całego wydarzenia. Może ktoś poleci Ci konkretną stronę ze zdjęciami z tego wydarzenia.

Mr Frog

Posty: 14