kojec dla psa Węgry, znacie ?

kojec dla psa Węgry, znacie ?

Poszukuje kojców dla psów, które będą wykonane z trwałych materiałów. Konieczna jest firma, która obsługuje rynek węgierski.

BBGGRR2

Posty: 1

 
My zamawialiśmy kilka podwójnych garaży przenośnych w firmie https://awak-mobilgarazs.hu/mobilgarazsok/. Oni na sto procent obsługują Węgry, dlatego nie ma z tym żadnych kłopotów. Cena? Wszystko będzie zależne od tego, co się wybierze. Jest baza, ale można również mieć dodatki.

Michaś

Posty: 1

 
Najlepiej jest się skontaktować z producentem garaży przenośnych, bo oni obsługują różne kraje. Na pewno na Węgry również jeżdżą i Wam szybko pomogą.

hejhej00

Posty: 5

 
Nigdy takiego garażu nie zamawiałem, dlatego nie wiem czy jest ktoś z Polski, kto jeździ aż tak daleko na Węgry. Z drugiej strony jak jest klient to trzeba mu dać to, czego potrzebuje.

Joe

Posty: 10

 
Wybór przenośnych garaży jest ogromny, dlatego każdy coś dla siebie znajdzie. Nie ma kłopotów z tym, aby zamówić w Polsce garaż, który firma przywiezie do nas na Węgry. Mnóstwo rzeczy w ten sposób zamawiam. Ceny są atrakcyjniejsze w Polsce, dlatego według mnie jest to najlepsze rozwiązanie, które wszystkim polecam.

olboyyy

Posty: 2

 
Długo mi zajęło szukanie blaszanych garaży i ostatnie zdecydowałem się na firmę z Polski. Okazało się, że cała transakcja przebiegła bez żadnych problemów. Firma zna się na swojej pracy, dlatego bardzo chętnie nam we wszystkim pomoże.

Wiśniak45

Posty: 5